Nasz profile

Hello! How are you?

Aktualności

Hello! How are you?

Hello! How are you?

Gabriel i Gabriela są szczęśliwym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Nie czują już jednak do siebie pożądania seksualnego. Czy życie nie ma im nic więcej do zaoferowania? Po spędzeniu kilku nocy na internetowym czacie, oboje zakochują się w kimś nieznajomym.

Nie wiedzą, że tak naprawdę odnaleźli siebie nawzajem. Pasja i podniecenie nieznanym łączy się z poczuciem winy wynikającym z okłamywania partnera życiowego. Niemniej zdezorientowany jest ich dojrzewający i seksualnie rozbuchany syn Vladimir, gdy dowiaduje się, że jego rodzice również mają pragnienia. Pewnego dnia spotkanie z wirtualnym kochankiem staje się nieuniknione.

Słodko-gorzka komedia romantyczna najbardziej znanego rumuńskiego reżysera Alexandru Maftei stanowi antytezę ponurego naturalizmu i jest jak powiew świeżego powietrza. Film jest dowodem, że również kino nieco bardziej komercyjne może stać się źródłem emocjonalnego objawienia. To mądra, wystylizowana opowieść o mężu i żonie, których małżeństwo już od dawna jest pozbawione pasji, co staje się powodem szukania podniecenia na internetowych czatach. Film czeka wędrówka po festiwalach i perspektywa udanego jesiennego debiutu w krajowych kinach.
(Alissa Simon, Variety)

PREMIERA : 2 marca 2012
REŻYSER: Alexandru Maftei
ZDJĘCIA: Radu Aldea
SCENARIUSZ: Lia Bugnar
MUZYKA: Dragos Alexandru
MONTAŻ: Mihai Codleanu
OBSADA: Gabriela – Dana Voicu, Gabriel – Ionel Mihailescu, Vladimir – Paul Diaconescu, Holender – Jordi Garcia

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę