Nasz profile

ISE – Inkubator Sąsiedzkiej Energii gospodarzem spotkania z reportażem – w piątek o 18:00 posłuchamy Edytę Żemłę

Aktualności

ISE – Inkubator Sąsiedzkiej Energii gospodarzem spotkania z reportażem – w piątek o 18:00 posłuchamy Edytę Żemłę

ISE – Inkubator Sąsiedzkiej Energii gospodarzem spotkania z reportażem – w piątek o 18:00 posłuchamy Edytę Żemłę

Inkubator Sąsiedzkiej Energii, to znajdujące się na terenie gdańskiego Dolnego Miasta lokalne centrum, które ma wiele zadań, jednym z nich jest wsparcie rozwiązania podstawowych problemów. My mieliśmy problem ISE go rozwiązało!

22 marca (piątek) o godzinie 18:00, w ramach konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia, organizujemy w  Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii spotkanie z reportażem.

Do inkubatora zawita Edyta Żemła, dziennikarka Onetu, od ponad 15 lat pisze o wojsku – „Zdradzeni. W Nangar Khel to nie żołnierze splamili honor Polskiej Armii, lecz politycy.”, „Jesteśmy na progu wojny.” i „Wir. Na linii ognia”. Edyta Żemła opowie o wojsku, wojnie i pisaniu książek o żołnierzach. Z Edytą będzie rozmawiała dziennikarka Pod Prąd i Trojmiasto.pl – Anna Moczydłowska.

Spotkanie z dziennikarką Edytą Żemła odbędzie się w tym niezwykłym miejscu, ponieważ gospodarze miejsca mówią, że są stąd, urodzili się i wychowali na Dolnym Mieście. Mają za sobą bagaż prywatnych wydawałoby się nie do rozwiązania spraw, więc nie ma dla nich rzeczy beznadziejnych.

Czyż to nie jest najlepsze miejsce na Medionalia?

Miejsce znajduje się na Dolnym Mieście, które wciąż się zmienia, odnawia i rewitalizuje.

Ostatnio nawet odbyły się tu konsultacje w tej sprawie. Podczas konsultacji zostały przedstawione studenckie koncepcje projektowe. Stworzone przez studentów kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych z Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, a wszystko pod opieką dydaktyków: prof. Andrzeja Pniewskiego, dr Rafała Setlaka, dr inż. arch. Marka Barańskiego, dr inż. arch. kraj. Joanny Rayss.

Jeśli chcecie spojrzeć na Dolne Miasto oczami studenckiej wyobraźni, zerknijcie pod link.

Więcej o ISE znajdziecie TUTAJ.

ISE to miejsce żywe, z energią, elastycznie dopasowujące się i zmieniające, co traktujemy jako wartość, a nie słabość.

ISE – Inkubator Sąsiedzkiej Energii
ul. Reduta Wyskok 2

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę