Nasz profile

Dobrze jest… mieć wsparcie – spotkanie z Jankiem i Urszulą Melą

Aktualności

Dobrze jest… mieć wsparcie – spotkanie z Jankiem i Urszulą Melą

Dobrze jest… mieć wsparcie – spotkanie z Jankiem i Urszulą Melą

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu „Dobrze jest”. Gośćmi będą Jasiek Mela – najmłodszy w historii zdobywca biegunów Ziemi, obecnie Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Poza Horyzonty, oraz jego mama Urszula Mela – psycholog, psychoterapeutka, współautorka książki „Bóg dał mi kopa w górę”.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia na Politechnice Gdańskiej w Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej. Poprowadzi je Katarzyna Węglarczyk (Wydawnictwo ZNAK), autorka książki-wywiadu z Urszulą Melą.

Jasiek Mela – najmłodszy w historii zdobywca biegunów Ziemi, obecnie Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Poza Horyzonty

Urszula Mela – psycholog, psychoterapeutka, współautorka książki „Bóg dał mi kopa w górę”.

Wydarzenie na FB.

Wstęp Wolny, ale obowiązują zapisy pod adresem: https://bilety.pg.edu.pl/

płyń Pod Prąd objęło patronatem to wydarzenie.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę