Nasz profile

Pokaz filmów jednominutowych oraz „Ucho w wodzie…” w Wyspie Skarbów

Aktualności

Pokaz filmów jednominutowych oraz „Ucho w wodzie…” w Wyspie Skarbów

Pokaz filmów jednominutowych oraz „Ucho w wodzie…” w Wyspie Skarbów

29 listopada zapraszamy do „Wyspy Skarbów” na wieczór filmowo-dźwiękowy. O godzinie 18:00 odbędzie się prezentacja filmów konkursowych w ramach Festiwalu Filmów Jednominutowych. Natomiast o godzinie 19:00 nastąpi podsumowanie projektu „Ucho w wodzie, czyli działania dźwiękowe na Wyspie Sobieszewskiej”.

29 listopada (wtorek) 2016 / wstęp wolny
godz. 18:00
Pokaz filmów jednominutowych

Festiwal Filmów Jednominutowych już od dziesięciu lat jest miejscem, w którym spotyka się twórczość młodych filmowców – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Jednominutówki powstały po to, by promować film jako jedną z form ekspresji i aby stworzyć przestrzeń dla młodych twórców poszukujących sposobu na zaprezentowanie własnej twórczości

http://www.jednominutowki.pl/
Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

godz. 19:00

Podsumowanie projektu „Ucho w wodzie, czyli działania dźwiękowe na Wyspie Sobieszewskiej”

Przez ostatnie dwa lata prowadziliśmy warsztaty dla dzieci i dorosłych. Nagrywamy dźwięki otaczającej nas przestrzeni, badamy Wyspę Sobieszewską i jej twórczy potencjał. Podczas spotkania zaprezentujemy to co udało nam się dokonać, a także zaprezentujemy plany na przyszłość.”
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Sztuka Cię Szuka. Dofinansowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

https://www.facebook.com/uchowwodzie/?fref=ts
https://uchowwodzie.wordpress.com/

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
ul. Turystyczna 3
80-680 Gdańsk Sobieszewo
tel. 58 323 91 15
e-mail:wyspaskarbow@gak.gda.pl
www.wyspaskarbow.gak.gda.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę