Nasz profile

8. edycja PR Camp – PRess the button of success!

Patronaty

8. edycja PR Camp – PRess the button of success!

8. edycja PR Camp – PRess the button of success!

W dniach 11-13 grudnia 2020 roku w Krakowie już po raz ósmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp . Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Content w social media, Budowanie relacji z mediami, Storytelling, Personal branding: czym jest i jak budować – to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa . Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane

do wszystkich miłośników PR-u i marketingu – nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który każdy będzie mógł znaleźć w wydarzeniu na Facebook’u, właśnie pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/2109894679143934

W tym roku zmieniamy formę dla Twojego bezpieczeństwa! Jak większość wydarzeń w tym roku musimy się dostosować do obecnej sytuacji i nasz projekt również przenosimy w tym roku do świata Online.

Ale zostawiamy zasadę, którą wprowadziliśmy jeszcze w zeszłym roku, czyli nadal możesz wziąć udział we wszystkich szkoleniach, ale istnieje też możliwość aplikacji tylko na jedno, dwa lub cztery z nich. Wybór należy do Ciebie!

Celem PR Camp’a jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage’u PR Camp.

Facebook: /PRCamp.AEGEE/

Instagram: /aegee.krakow/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę