Nasz profile

Warsztaty Wielkanocne

Trójmiasto

Warsztaty Wielkanocne

Warsztaty Wielkanocne

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na warsztaty wielkanocne on-line, które poprowadzi Marta Domachowska.

Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki poznają tradycyjny sposób pisania jaj, czyli metodę batikową. Z pomocą wosku pszczelego i barwników ozdobią skorupki „łezkami” i „kluskami” według wzorów zaczerpniętych z tradycji. Oprócz materiałów plastycznych, do udziału w zajęciach przyda się spory zapas wyobraźni i… suszarka do włosów.

Warsztaty online odbędą się 25 marca (czwartek), godz. 18:00-20:00

Udział w warsztatach jest bezpłatny, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy obowiązują na cały cykl warsztatów: projektornia@gak.gda.pl

Organizator zapewnia część materiałów oraz narzędzia niezbędne do wykorzystania podczas warsztatów. Warsztaty odbywają się w parach: rodzic/opiekun + dziecko lub tylko dorosły (dzieci w wieku od 6 do 12 lat), udział w wydarzeniu może wziąć max. 10 par (20 osób).

WAŻNE!
Warsztaty odbędą się za pomocą aplikacji zoom, każdy z zapisanych uczestników dostanie link z dostępem. Materiały na warsztaty można odebrać w GAK Projektorni, ul. Dworska 29a, Gdańsk Brzeźno.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę