Nasz profile

Ilustrowany planer stworzony przez Magdę Danaj, autorkę popularnych Porysunków

Książki

Ilustrowany planer stworzony przez Magdę Danaj, autorkę popularnych Porysunków

Ilustrowany planer stworzony przez Magdę Danaj, autorkę popularnych Porysunków

Nie możemy się doczekać, bo pod koniec października ukaże się pierwsza książka Magdy Danaj, autorki Porysunków,  jednej z najlepszych i najbardziej lubianych polskich rysowniczek i ilustratorek. 

Ilustrowany planer stworzony przez Magdę Danaj, autorkę popularnych Porysunków, która w swoich grafikach lekko i z humorem portretuje codzienność – czasem gorzko, czasem ironicznie, ale zawsze celnie.

  • planer
  • pamiętnik
  • notes
  • ilustrowany album do planowania
  • porady life coacha
  • cytaty motywacyjne i antymotywacyjne
  • rysunki współodczuwające

– Moim założeniem w pracy nad Porysunnikiem była zabawa, która obejmuje dwie strony – moją i waszą – mówi Magda Danaj. – Daję wam tu miejsce na pisanie, rysowanie, przemyślenie, bazgrolenie, przemykanie między moimi rysunkami i moimi tekstami. Myślę, że efektem końcowym tak naprawdę nie będzie zakupiona przez was książka, ale dopiero przetworzony przez was utwór, kiedy już nadacie mu indywidualny rys.

Planer wyjątkowy. Bo to coś więcej niż planer. To towarzysz codzienności – powiernik planów podboju świata i koślawych bazgrołów. Pamiętnik chwil ulotnych i dziennik prozy codzienności. Nieoceniający trener najtrudniejszej dyscypliny zwanej życiem.

Znana i lubiana rysowniczka i ilustratorka, w swoich pracach mocno zorientowana na tekst.

Magda Danaj pod nazwą Porysunki tworzy już ponad 12 lat

Współpracowała m.in. z: Centrum Praw Kobiet, Gazetą Wyborczą, Wysokimi Obcasami, Newsweekiem.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę