Nasz profile

Joga z widokiem na Pałac Kultury? Zrób coś, co stanie się legendą

Patronaty

Joga z widokiem na Pałac Kultury? Zrób coś, co stanie się legendą

Joga z widokiem na Pałac Kultury? Zrób coś, co stanie się legendą

Miejska legenda, albo urban legend to pozornie prawdopodobna informacja, która często jest przekazywana pocztą pantoflową i ze względu na otoczkę tajemniczości – budzi emocje u odbiorców.

To nieprawdopodobne opowieści rodziny i przyjaciół, przekazywane z ust do ust, z ucha do ucha.

Nasza stolica, jak większość dużych miast, posiada bogaty repertuar miejskich legend i niestworzonych historii. Do grona miejskich legend dołączyła niedawno Sports Base Warsaw, czyli przestrzeń, w której zrobisz jogę z widokiem na Pałac Kultury, a po treningu napijesz się kawy ze znajomymi.

Nowa miejska legenda – Sports Base Warsaw

Adres: Marszałkowska 104/122, Domy Towarowe Centrum (Wars i Sawa), drugie piętro sklepu adidas Warszawa

Sports Base Warsaw to przestrzeń sportowo-chilloutowa, która oferuje bezpłatne treningi, spotkania i warsztaty, w których udział może wziąć każdy.

Joga z widokiem na Pałac Kultury lub taniec w czasie lunchu podniosą poziom endorfin tak, że wrócisz na uczelnię z uśmiechem na twarzy.

A po udanym treningu kawa ze znajomymi? To wszystko znajdziesz w Sports Base Warsaw!

Grafik treningów obejmuje blisko 30 godzin aktywności tygodniowo, od wczesnych godzin porannych, przez lunch classes, aż po sesje wieczorne.

Nie trzeba być rannym ptaszkiem, ani nocnym markiem, by zacząć regularnie ćwiczyć.

Uwaga! Nowa miejscówka w centrum Warszawy to nie tylko treningi – to także ciekawe warsztaty i spotkania ze sportowcami i artystami.

foto: Aleksandra Kossowska

Sports Base Warsaw to także dom adidas Runners Warsaw – globalnej społeczności, która łączy ludzi o różnych zainteresowaniach, zawodach, ale z tą samą pasją do sportu, a przede wszystkim do biegania. Spokojnie, nie musisz być pro biegaczem, żeby dołączyć do adidas Runners Warsaw. Wystarczy, że chcesz zacząć! Wsparcie społeczności zachęci cię do wytrwałości i pomoże podołać wyzwaniom.

Rozkład jazdy w Sports Base Warsaw znajduje się tutaj – jeśli jesteś u nas pierwszy raz – miejsce na treningu masz gwarantowane.

Legendę Warszawy budują ludzie i jej bogata kultura. I Ty możesz ją tworzyć. To co, wpadasz do Sports Base Warsaw?

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę