Nasz profile

METALLICA w Cinema City

Łódź

METALLICA w Cinema City

METALLICA w Cinema City

19 i 21 sierpnia zespół Metallica powraca na wielkie ekrany z koncertem jakiego jeszcze nie było! Metallica M72 World Tour na żywo z Arlington w Teksasie trafia na ekrany na całym świecie i będą to dwa wieczory z zupełnie różnymi setlistami – piosenkami z ponad 40-letniej kariery grupy. Dla największych fanów legendarnego zespołu obecność na obydwu wydarzeniach jest obowiązkowa. Cinema City dla tych, którzy spędzą w kinie dwa wieczory przygotowało specjalną ofertę – bilet kupiony w pakiecie dostępny jest w niższej cenie niż bilet pojedynczy.

Informacje o tym, jak skorzystać z rabatu dostępne są na blogu: www.cinema-city.pl/blog/metallica-m72-world-tour-live-from-tx.  Posiadacze kart Unlimited mogą kupić bilety za połowę regularnej ceny.

Koncerty odbędą się w Cinema City Gliwice, Cinema City Katowice – Punkt 44, Cinema City Kraków – Bonarka, Cinema City Poznań – Kinepolis, Cinema City Warszawa – Galeria Mokotów, Cinema City – Arkadia, Cinema City Wrocław – Wroclavia, Cinema City Łódź – Manufaktura, Cinema City Toruń – Czerwona Droga.

Od debiutanckiego Kill ‘Em All z 1983 roku do nowego albumu 72 Seasons z 2023 roku – tak szerokiego materiału zespołu Metallica będzie można posłuchać w trakcie dwóch nocy koncertowych na żywo. Żadna z piosenek nie będzie się powtarzać, a grupa w sumie zaprezentuje ponad 30 piosenek podczas tych dwóch wydarzeń. Trasa M72 to nowa, odważna scenografia, która przenosi słynną scenę Metallica Snake Pit na sam środek, tak by fani mieli pełny widok 360 stopni. Dzięki najnowocześniejszej relacji z użyciem wielu kamer fani, niezależnie od miejsca na sali kinowej, poczują się jak w samym środku muzycznej akcji. Co ważne, impreza jest dwudniowa, tak więc by w pełni cieszyć się heavymetalowymi brzmieniami najlepiej zarezerwować sobie obie noce. Transmisje z koncertów w Teksasie zostaną pokazane w Polsce z opóźnieniem, ze względu na konieczność dopasowania się do lokalnej strefy czasowej.

Bilety dostępne są na www.cinema-city.pl/filmy/metallica-m72-world-tour-live-from-tx.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Łódź

Na górę