Nasz profile

Adam Kalinovski mówi, że jeszcze walczy

Multimedia

Adam Kalinovski mówi, że jeszcze walczy

Adam Kalinovski mówi, że jeszcze walczy

W podcaście stacja zmiana ukazała się moja rozmowa z Adamem Kalinovskim.

Adam Kalinovski śpiewa od trzynastego roku życia. Spotkałam się z Adamem na stacji zamiana, by porozmawiać z nim o kryzysie ćwierćwiecza, dylematach i fałszywych drogowskazach, ale przede wszystkim o nowej płycie Adama: „Być może ostatnia płyta”.

Kryzys ćwierćwiecza, dylematy i fałszywe drogowskazy

Moim zdaniem wyszła z tego świetna rozmowa, gdzie zastanawiamy się nad tym jak przejść przez kryzys i jakie sposoby potrafią poprawić nam humor.

Możesz posłuchać klikając tutaj:

Zapraszam do słuchania rozmowy, bo znajdziecie w niej wiele pozytywnej energii, ponieważ na stacji zmiana spotkało się dwoje optymistów.

Adam Kalinowski ma 27 lat i życie stoi przed nim otworem. Od dłuższego czasu mieszka w Trójmieście, wcześniej wraz z zespołem Black Jeans wydał płytę „Pokolenie Y”, a po udziale w 11. edycji „The Voice of Poland” stał się rozpoznawalny w całej Polsce.

Jego rockowy rys zachwycił widzów i jurorów programu, na tyle, że zajął drugie miejsce. Trzymam kciuki za Adama, niech rozkwita i śpiewa, co mu w duszy gra!

Kilka ciekawych myśli od Adama, które padły w naszej rozmowie:

  • Jeszcze nie wiem, czy muzyka to będzie coś z czym uda mi się przejść przez całe życie. Oczywiście bardzo bym tego chciał.
  • Mój tato powiedział, że jest wielu wokalistów na rynku muzycznym i miał rację. Ale ja się nie zniechęcam i nadal walczę.
  • Producent zachęcał mnie do tego, by moja płyta była spójna i nie była zbiorem przypadkowych przemyśleń. Dlatego płyta porusza temat kryzysu ćwierćwiecza.
  • Moje pokolenie ma zbyt dużo możliwości wyboru i to wpędza je w depresję. Mamy wiele wątpliwości, jeśli chodzi o następne kroki, nie umiemy wybierać.
  • Sam się zastanawiam, czy na muzyce mogę oprzeć swoją przyszłość.
  • Granie muzyki rockowej na żywo wymaga zaangażowania większej liczby osób, a z tym wiążą się większe wydatki, ale dobra muzyka broni się sama.
  • Raczej nie pójdę w kierunku życia totalnego rockendrolowca.
  • Jeśli kogoś przytłacza rzeczywistość, warto szukać profesjonalnej pomocy psychologicznej.
  • Ważniejszy jest wewnętrzny spokój i przeżywanie każdego dnia z radością pomimo trudności, niż realizowanie ambitnych celów zawodowych.
  • Staram się balansować i się nie poddaję.

Kibicuję Adamowi Kalinovskiemu.

Katarzyna Michałowska

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę