Nasz profile

Adam Kalinowski mówi na stacji zmiana, że jeszcze walczy

Rozwój

Adam Kalinowski mówi na stacji zmiana, że jeszcze walczy

Adam Kalinowski mówi na stacji zmiana, że jeszcze walczy

W podcaście stacja zmiana ukazała się ciekawa rozmowa z Adamem Kalinowskim.

Adam Kalinowski śpiewa od trzynastego roku życia. Spotykam się z Adamem na stacji zamiana, by porozmawiać o kryzysie ćwierćwiecza, dylematach i fałszywych drogowskazach, ale przede wszystkim o nowej płycie Adama: „Być może ostatnia płyta”.

Moim zdaniem wyszła z tego świetna rozmowa, gdzie zastanawiamy się nad tym jak przejść przez kryzys i jakie sposoby potrafią poprawić nam humor.

Zapraszam do słuchania rozmowy, bo znajdziecie w niej wiele pozytywnej energii, ponieważ na stacji zmiana spotkało się dwoje optymistów.

Adam Kalinowski ma 27 lat i życie stoi przed nim otworem. Od dłuższego czasu mieszka w Trójmieście, wcześniej wraz z zespołem Black Jeans wydał płytę „Pokolenie Y”, a po udziale w 11. edycji „The Voice of Poland” stał się rozpoznawalny w całej Polsce. Jego rockowy rys zachwycił widzów i jurorów programu, na tyle, że zajął drugie miejsce. Trzymam kciuki za Adama, niech rozkwita i śpiewa, co mu w duszy gra!

Zapraszamy do posłuchania ciekawej rozmowy https://stacjazmiana.pl/episodes/jeszcze-walcze-adam-kalinowski/

Podcast Stacja zmiana znajdziesz na: iTunes | Android | SoundCloud | Twitter | Overcast |  RSS | Spotify

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Prowadzi w piątki o 12:00 audycję (pokój) na Twitterze Podsumowanie Tygodnia. Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę