Nasz profile

Gdynia music weekend – dźwięki i energia

Trójmiasto

Gdynia music weekend – dźwięki i energia

Gdynia music weekend – dźwięki i energia

Pragniemy zaprezentować Państwu muzyczne wydarzenie, które wypełni Gdynię dźwiękami i dobrą energią. Podczas trzech grudniowych dni dostarczymy mieszkankom i mieszkańcom miasta i odwiedzającym Gdynię gościom kontakt z muzyką na wielu płaszczyznach.

Gdynia – prekursor innowacji, miasto powstałe metaforycznie (i dosłownie) z morza, dumne dziecko II Rzeczpospolitej. Ale Gdynia to także rodzinne wakacje nad Bałtykiem, obcowanie z przyrodą i energią modernistycznego śródmieścia. To wreszcie gdyńska scena alternatywna, która z dzielnic miasta weszła z impetem na krajowe sceny największych festiwali.

Organizator ma nadzieję, że Gdynia Music Weekend dobrze wchłonie się w tkankę miasta i na stałe wpisze w jego kulturalną mapę – od koncertów, przez edukację muzyczną, po wypoczynek połączony z kulturą.

Naszym celem jest stworzenie autorskiego, cyklicznego, ważnego i cenionego wydarzenia artystycznego, które w przyszłości przyciągnie do Gdyni najwybitniejszych przedstawicieli branży muzycznej. Wiemy jak zintegrować lokalne środowisko artystyczne, wykorzystać drzemiący w kulturze potencjał promocyjny i wesprzeć miasto w budowaniu wizerunku miejsca przyjaznego artystom.

Festiwal Soundedit prezentuje: GDYNIA MUSIC WEEKEND!

Cały program wydarzenia znajdziesz tutaj -> https://www.facebook.com/profile.php?id=61553025010378

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę