Nasz profile

Spotkania Podróżujących Kobiet po raz siódmy w Gdańsku

Patronaty

Spotkania Podróżujących Kobiet po raz siódmy w Gdańsku

Spotkania Podróżujących Kobiet po raz siódmy w Gdańsku

Dwa dni opowieści o podróżach, rozmów w nieformalnej atmosferze, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, m.in. wystawa zdjęć, bookcrossing książek podróżniczych, wycieczki kajakiem po Gdańsku oraz konkursy – tak zapowiada się program siódmej edycji TRAMPek – Spotkań Podróżujących Kobiet w Gdańsku. Festiwal odbędzie się 9-10 września w Europejskim Centrum Solidarności, które jest współorganizatorem wydarzenia.

Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu. 

Więcej informacji na stronie: www.trampki.travel.pl 

– Podróżowanie solo ciągle wzbudza wiele emocji i obaw – tłumaczy inicjatorka festiwalu Anita Demianowicz. – Festiwal ma przełamywać stereotypy i bariery, stawiając czoła wyzwaniom podróżowania samodzielnego, a także ma na celu promowanie idei równouprawnienia i autonomii kobiet w podróżach.

W trakcie wydarzenia prelegentki, w tym również niepełnosprawne podróżniczki, będą dzielić się swoimi historiami, inspirując uczestników do działania i pokonywania własnych ograniczeń. Zaprezentowanie ich historii i osiągnięć ma na celu ukazanie innym uczestnikom potężnej siły determinacji, pokonywania trudności i inspiracji, które mogą czerpać z ich doświadczeń. Przez te wyjątkowe prezentacje, festiwal TRAMPki promuje przekonanie, że nie ma żadnych fizycznych czy emocjonalnych barier, które uniemożliwiłyby kobietom osiąganie swoich marzeń i podbijanie światowych szlaków.

W programie tegorocznej edycji znalazły się niezwykłe opowieści nie tylko o podróży żaglowozami przez pustynię Gobi, podróżach vanem, ale również o pokonywaniu przeciwności w podróży i własnych granic. Przed nami dwa dni inspirujących występów pełnych opowiadań i anegdot.

Podróże z dziećmi, ze zwierzętami, na wózku inwalidzkim czy też solo. Nie zabraknie również warsztatów praktycznych, m.in. z samoobrony.

TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet, Gdańsk, 9-10 września 2023 r.

Miejsca: Europejskie Centrum Solidarności (pl. Solidarności 1)

Szczegóły na: trampki.travel.pl oraz https://www.facebook.com/trampki.travel

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/NXQkZAxO

Bilety dostępne pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/trampki2023

Pełny program wydarzenia: http://trampki.travel.pl/7-edycja-trampek/program-trampek-2023/

Partnerem wydarzenia jest Miasto Gdańsk.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę